Section 1 Section 2 Section 3 Section 4 Section 5Section 6Section 7

BOYAMA ZAMANI +2

Rengarenk boyalarla dolu palet ve boyanmaya hazır resimler seni bekliyor!

Çocukların en sevdiği faaliyetlerden biri olan resim boyama, bu uygulamada yer alan güzel resimler ve kolay kullanımlı paletle daha da keyifli hale geliyor!

MÜZİK ALETLERİ +2

Hem müzik aletlerinin ismini öğren, hem de seslerini dinle!

Küçük çocukların müziği keşfetmeleri için tasarlanmış bir uygulama… Değişik müzik aletlerinin seslerini dinleyip, aletlerin isimlerini öğrenerek kelime dağarcıklarını genişletebilirler. Çocukların müzik yoluyla aile içinde sosyalleşmeleri için harika bir fırsat!

YAKINDA!

Bubu müzede

HAYDİ YAKALA! +2

Uçuçböceği, kelebek ve arabanın peşinde koş, bakalım yakalayabilecek misin?

Küçük çocuğunuzun el-göz koordinasyonunu geliştirmek için harika bir oyun… Onlar bir dakika boyunca ekranın içinde fır dönsünler, siz de tutmaya çalışın. Küçükler kadar büyükler de eğlenecek!

KAZI VE GÖR +2

Siyah boyayı kazırsan, altında nelerin gizlendiğini görebilirsin!

Sevimli papağan, kelebek, kurbağa ve daha birçok hayvanın içinde yer aldığı rengarenk resimler siyah boyanın altında saklanmış, çocuğunuzun bulmasını bekliyorlar. Resim ortaya çıktıkça herkes çok eğlenecek!

NOKTALARI BİRLEŞTİR +2

Noktaları birleştir, resmin ne olduğunu gör...

Klasik çocuk bilmecesinin günümüze uyarlanmış bu hareketli örneği çocuğunuza hem neşeli dakikalar yaşatacak, hem de el-göz koordinasyonu becerisini geliştirecek.

DOBİ & MİLO +2

Rakamlar, şekiller, renkler ve daha bir çok eğlence bu oyunda!

Çeşitli Objelerin çizilmesi, bulunması ve eşleştirmesi de dahil 6 farklı ve eğlenceli oyun. İnce motor kas becerilerini, sayıları algılama, kopyalama, sayı sayma ve eşleştirme becerilerini geliştirir. Ayrıca çocuğunuzun çalışmasını kaydederek saklama imkanı sunar.

Bu siteyi en iyi şekilde görüntüleyebilmek için Javascript etkinleştirin. Detaylar için tıklayın >>
Sitemizi en iyi şekilde görüntüleyebilmek için tarayıcınızı güncellemenizi öneririz. Mesajı kapatmak için tıklayınız.