SIKÇA SORULAN SORULAR

1. Neden bazı uygulamalar bir süre oynadıktan sonra kilitleniyor?

Eğer uygulamanın tamamını satın almadıysanız, uygulamayı bir süre oynadıktan sonra bir pencere açılacak ve satın almayı isteyip istemediğinizi soracaktır. Ücretsiz oynanan kısım uygulamayı test edip karar vermeniz içindir. Lonitoy uygulamaları hiçbir şekilde reklam içermemektedir. Bu yüzden kendimizi reklamlardan finanse etmemekteyiz.

2. Uygulamanın tamamını nasıl satın alabilirim?

Her uygulamada ana ekranın üst-sağ köşesinde yer alan "Tamamını satın al" ikonuna dokunun. Ebeveyn geçidi penceresi açılacaktır. Lütfen ekrandaki soruyu cevaplayın ve uygulamanın tamamını indirmek ve Apple Dükkanı'na yönlendirilmek için "Tamamını satıl al"a dokunun. Apple kimliğinizi ve şifrenizi girin. Kurulum otomatik olarak başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra, uygulamanın tamamının indirilmiş hali ile ana menü ekranına yönlendirileceksiniz.

3. Uygulamanın tamamını tekrar nasıl yükleyebilirim?

Her uygulamada ana ekranın sağ üst köşesinde yer alan "Tamamını satın al" ikonuna dokunun. Ebeveyn geçidi penceresi açılacaktır. Lütfen ekrandaki soruyu cevaplayın ve uygulamanın tamamını indirmek ve Apple Dükkanı'na yönlendirilmek için "Tekrar Yükle"ye dokunun. Apple kimliğinizi ve şifrenizi girin. Kurulum otomatik olarak başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra, uygulamanın tamamının indirilmiş hali ile ana menü ekranına yönlendirileceksiniz.

4. Daha önce satın alınmış uygulamayı başka bir alete nasıl yükleyebilirim?

Daha önce satın alınmış uygulamayı başka bir alete yükleyebilmek için daha önce uygulamanın tamamının satın alınmış olması gerekmektedir. Daha önce satın alınmış uygulamayı başka bir alete yüklemek için, lütfen her uygulamada ana ekranın üst-sağ köşesinde yer alan "Tamamını satın al" ikonuna dokunun. Ebeveyn geçidi penceresi açılacaktır. Ekrandaki soruyu cevaplayın ve uygulamanın tamamını indirmek ve Apple Dükkanı'na yönlendirilmek için "Tekrar Yükle"ye dokunun. Apple kimliğinizi ve şifrenizi girin. (Uygulamayı daha önce indirirken kullandığınız Apple kimliğini kullandığınızdan emin olunuz) Kurulum otomatik olarak başlayacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra, uygulamanın tamamının indirilmiş hali ile ana menü ekranına yönlendirileceksiniz.

5. Uygulamada ses yok, ne yapmam gerekir?

Uygulamada ses yoksa, bunun birkaç nedeni olabilir.

  • Aletinizin sesi kapalıdır. Aletinizin üst-sağ köşesinde yer olan "Sessiz" düğmesini kontrol ediniz.
  • Aletinizin sesi kısıktır. Aletinizin sağ üst köşesinde yer alan ses tuşlarını kullanarak sesini açın.
  • Uygulama içinde ses kapalıdır. Uygulamanın ana menüsünde sağ alt köşede yer alan borazan ikonuna dokunun.

6. Uygulamanın dilini nasıl değiştirebilirim?

Uygulamanın dilini değiştirmek için, lütfen dilini değiştirmek istediğiniz uygulamanın ana menüsünde sağ üst köşede yer alan dil ikonuna dokunun.

7. Özel bilgilerim kopyalanıyor ya da saklanıyor mu?

Özel bilgileriniz kopyalanmamakta ya da saklanmamaktadır. Bazı uygulamalarda, uygulama içinde girmiş olduğunuz bilgiler yalnızca o uygulamada ve sizin aletiniz içinde saklanmaktadır.

8. Her uygulamanın başında çalan beste kime aittir?

Frédéric Chopin'in 1847 yılında, piyano için bestelediği "waltz in d flat major, op.64 no:1" adıyla da bilinen Minute Waltz, Peter Gerwinski tarafından çalınmaktadır. http://en.wikipedia.org/wiki/File:Frederic_Chopin-Trois_Valses_Op._64_No._1_Des-Dur_Piano_Peter_Gerwinski.ogg , GNU GPL lisanslıdır.

Daha fazla bilgi edinmek ya da sorularınız için lütfen bize yazın: info@lonitoy.com

Bu siteyi en iyi şekilde görüntüleyebilmek için Javascript etkinleştirin. Detaylar için tıklayın >>
Sitemizi en iyi şekilde görüntüleyebilmek için tarayıcınızı güncellemenizi öneririz. Mesajı kapatmak için tıklayınız.